Başarının Kimyası Kimya Özel Dersleri Kimyakolik'ten Sorulur

Birçok egitim teorileri herkesin her konuyu öğrenebilmesinin ancak öğrencinin öğrenme yöntemine göre gerçekleşebileceğini söylemektedir. Biz de bunu Boğaziçi Üniversite'si mensubu ve mezunları olarak çok iyi bilmekteyiz.

Amacımız sadece kimya dersini öğretmek değil, özel derslerle öğrenciyi birebir tanıyıp, en kısa süre de en hızlı nasıl öğreneceğini tespit edip, periyodik olarak verilen ödevlerle hangi seviyeye kadar öğrendiğini, nerelerde hatalar yaptığını belirleyerek konuyu tam ve kalıcı öğrenmesini sağlamaktır.

Özel Ders Paketleri

YGS Kimya ders paketi ister her hafta düzenli olarak isterseniz hızlandırılmış bir programla konuları erkenden bitirin ve LYS çok avantajlı başlayın

LYS Kimya konuları sayı itibariyle ve zorlukları itibariyle düzenli çalışma gerektirir. LYS Kimya'ya YGS sinavından sonra Çalışmak yerine şimdiden başlayın son aylara kalmasın.

Okul, Özel Okul 9. 10. ve 11. sınıf ögrencileri üniversite sınavında alacağınız okul puanı sizin için çok önemli, Okul kimya takviye dersleriyle hem notunuz yüksek gelsin hemde alacağınız ek puan sizi üst sıralara taşısın

İngilizce Kimya dersleri; ingilizce eğitim yapan gerek yurtiçi gerekse yurtdışı üniversitelere öğrenci yetiştiren kolejlerin seviyesinde dersleri ve ingilizce egitim yapan üniversitelerin kimya derslerini kapsamaktadır.

Diğer Derslerde Başarı

Sadece kimya değil diğer derslerden de özel ders almak istediğinizde ulasabilirsiniz. Beraber çalıştığımız tecrübesine ve başarısına inandığımız öğretmenlere sizi yönlendirebiliriz.